VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Projektový manažer v oblasti realitního developmentu

Poslední aktualizace: 22. 11. 2021 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Stavebnictví

KONZULTANT

Dominika Hlavová

[email protected]

+420 703 865 275

Do developerské divize ostravské společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer/ Projektová manažerka. Pokud máte komplexní zkušenosti s vedením developerských projektů, rádi byste pracovali ve stabilní české společnosti a podíleli se na realizaci výstavby občanské vybavenosti, pak nám o sobě neváhejte dát vědět.

POPIS POZICE

  • komplexní vedení projektu po stránce technické, finanční, obchodní a organizační
  • řízení přípravného týmu projektu (architekt, projektant, inženýring, konzultanti)
  • kalkulace nákladů, výnosů, sestavování rozpočtů, harmonogramů
  • průběžná kontrola realizovaných činností a zodpovědnost za projekt
  • zastřešení komunikace se státními institucemi nutnými k povolování a provedení projektů
  • spolupráce s externími dodavateli, příprava smluvní dokumentace
  • sledování vývoje rezidenčního trhu v Ostravě a okolí

PROFIL KANDIDÁTA

  • vzdělání ve stavební nebo stavebně-ekonomické oblasti
  • zkušenost s vedením developerských projektů, ideálně rezidenčního charakteru
  • znalost přípravné i realizační fáze projektů
  • manažerské a organizační schopnosti, ekonomické uvažování
  • znalost MS Office a MS Project, AutoCAD

NABÍZÍME

  • týden dovolené navíc
  • kvartální prémie
  • telefon, notebook, automobil k soukromým účelům
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
  • příspěvek do Cafeterie