VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Receptionist/ Senior Office Management Specialist

Poslední aktualizace: 13. 10. 2021 | celá ČR | Praha | Plný úvazek

OBOR

Administrativa

Zákaznický servis

MZDA

35000 Kč / měsíc

KONZULTANT

Jaroslava Pataši

[email protected]

+420 734 684 277

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme samostatnou a zodpovědnou osobnost s příjemným vystupováním a smyslem pro pořádek. Budete zodpovídat za recepci a agendu office managementu. Nezbytná je komunikativní znalost angličtiny. Pokud máte pozitivní přístup a chuť na sobě pracovat, čtěte dál.

Co Vás čeká?

Zajištění bezproblémového chodu recepce a agendy office managementu. Samozřejmě vás čeká mnoho ad hoc úkolů a jen na vás bude to, jak se všeho zhostíte. Můžete se těšit na krásné, reprezentativní kanceláře v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka.

POPIS POZICE

  • uvítání návštěv, telefonická a emailová komunikace
  • péče o firemní prostory (zasedací místnosti, občerstvení)
  • příjem, třídění, evidence přijaté pošty a odesílání pošty
  • objednávky kancelářských potřeb
  • zajištění kurýrních služeb
  • různorodé požadavky od vedení společnosti v oblasti administrativy a organizace
  • odpovědnost za facility agendu – nábytek, opravy atd.
  • komunikace v AJ na denní bázi

  • pozitivní povaha, vyzrálá osobnost a profesionální přístup
  • schopnost samostatně plnit zadané úkoly a poradit si v každé situaci
  • perfektní znalost ČJ nebo SK a komunikativní znalost AJ
  • uživatelská práce s MS Office
  • praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
  • upřímnost, dobrá nálada a chuť věci aktivně řešit

NABÍZÍME

  • moderní a příjemné prostory v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka
  • zajímavá pracovní náplň a možnost dalšího profesního rozvoje
  • pravidelná pracovní doba Po – Pá  8:30-17:00
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • 5 sick days