VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Hledáme SKLADNÍKA – dvě směny a až 32.000 Kč!

Poslední aktualizace: 17. 01. 2022 | Jihomoravský | Brno | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Závodní stravování

Odměny ke mzdě

KONZULTANT

Natálie Dobešová

[email protected]

+420 702 140 128

Jsme odborníci na výrobu výdejních a chladících zařízení a hledáme mezi sebe nové kolegy do skladu na dvousměnný provoz. Pokud máte s prací ve skladu zkušenosti a hledáte novou práci nebo chcete změnu, obraťte se na nás!

POPIS POZICE

Co budete vaší náplní práce?

  • Příjem materiálu, skladování, balení a expedice.
  • Obsluha VZV.
  • Obsluha a udržování podnikového systému.
  • Práce se scannerem.

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost ve skladu.
  • Zkušenosti s VZV výhodou, ne podmínkou – průkaz zajistíme!
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Znalost práce se SAP výhodou.

NABÍZÍME

Co nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene – nejedná se o agenturní zaměstnávání.
  • Dvousměnný provoz – ranní a odpolední směny.
  • Mimo základní mzdu bonusy za výkon.
  • Práci v čistém, tichém a moderním prostředí – máme nově vybudovanou halu.
  • Skvělou dostupnost – jezdí k nám různé přímé spoje MHD nebo můžete využít parkoviště v areálu společnosti.
  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, 10minutová placená přestávka navíc, závodní stravování, kvartální odměny a spoustu dalšího!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email [email protected], telefonicky + 420 702 140 128 nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.