VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Svářeč – jednosměnný provoz

Poslední aktualizace: 17. 01. 2022 | Jihočeský | Veselí nad Lužnicí | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT

Nikola Ševčíková

[email protected]

+420 737 254 405

Do výrobní firmy hledáme kandidáta na pozici SVÁŘEČ

POPIS POZICE

  • navezení materiálu na sváření dle technické dokumentace
  • sváření metodou TIG/MIG
  • zodpovědnost za provedení a vyplňování kontrolních listů údržby a výkazů práce
  • servis svěřených strojů a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

  • svářecí průkaz
  • zkušenosti se svařováním – metoda TIG výhodou
  • znalost technických svařovacích výkresů

NABÍZÍME

  • příspěvek na závodní stravování 50%
  • prémie
  • možnost kariérního růstu
  • klimatizované prostředí
  • jistota stabilního zaměstnání s pravidelnou mzdou vždy k 10. v měsíci

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Pokud Vás nabídka zaujala ozvěte se emailem nebo telefonicky.

Ševčíková Nikola

737 254 405