VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Zkušený zámečník na ranní směnu ŠTĚTÍ

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021 | Ústecký | Štětí | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT

Sabina Černohorská

[email protected]

+420 730 182 948

Hledáme zkušeného zámečníka ve Štětí!

Pracovat budete především na ranní směnu, ale počítejte také s nutností občasných zástupů za kolegy na nepřetržitém provoze.

Nástup možný IHNED nebo dle vašich potřeb.

POPIS POZICE

  • Provádění výměny a oprava zařízení nebo jejich částí
  • Samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad dle zadání
  • Výměna ložisek
  • Seřizování výrobních zařízení
  • Opravy rotačních strojů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Praxe s údržbou v průmyslovém provoze min. 1 rok
  • Ochota pracovat ve směnném provoze!
  • Technické myšlení, flexibilita
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní – obor zámečník)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost práce v týmu
  • Samostatné rozhodování
  • Aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda dle zkušeností
  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  •  29.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zaujala Vás tato nabídka?

Ozvěte se nám a získejte novou práci!