VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Hledáme šikovného skladníka – 13. mzda navíc!

Poslední aktualizace: 11. 10. 2021 | Jihomoravský | Hrušovany nad Jevišovkou | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Závodní stravování

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

13. plat

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT

Natálie Dobešová

[email protected]

+420 702 140 128

Pro společnost sídlící v Hrušovanech nad Jevišovkou hledáme nového kolegu na pozici skladníka.

POPIS POZICE

Co budete vaší náplní práce?

  • Naskladnění a vyskladnění zboží, kontrola zboží, skladová evidence v SAP.
  • Pravidelné inventury zboží.

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost.
  • Zkušenosti s VZV a SAP výhodou.
  • Věk 18+

NABÍZÍME

Co nabízíme:

  • Mimo základní mzdu dostanete ještě 13. mzdu.
  • Pravidelné navyšování mzdy.
  • Práci v čistém a moderním prostředí.
  • Příspěvek na dovolenou a penzijní pojištění.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kampaňové odměny a dotované stravování.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email [email protected], telefonicky + 420 702 140 128 nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.