VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Hledáme provozního elektrikáře s praxí

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021 | Jihomoravský | Hustopeče | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Závodní stravování

Odměny ke mzdě

Příspěvek na dopravu

KONZULTANT

Markéta Kališová

[email protected]

+420 720 936 899

Pro našeho významného klienta hledáme nové lidi do týmu. Uvítáte přátelskou atmosféru napříč celou firmou? Jejich firemní kultura spojuje různorodý tým. Přejete si ráno vstát s pocitem, že se těšíte do práce? Za dobře odvedenou práci nabízí zajímavou mzdu, ale také bonusy. Zároveň můžete získat cenné zkušenosti a využít řadu dalších výhod. Rostou rychlým tempem a vy můžete růst s nimi.

Ozvěte se nám.

POPIS POZICE

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajistit, aby veškerá zařízení pracovala účinně a efektivně
  • Asistovat při větších přestavbách zařízení
  • Vést větší i menší údržbu a opravy motorových součástek a dalšího zařízení pomocí (speciálních)nástrojů. Provádí údržbu strojů a zařízení výrobní technologie
  • Analýza a řešení závad na elektroinstalacích aelektrických zařízeních
  • Aktivně se podílet na řešení prostojů, které denně vznikají, podporuje spuštění linky, přestavby a výrobu dle potřeby
  • Asistence u pravidelné kalibrace měřícího zařízení
  • Řešit problémy, provádět menší i větší opravy a preventivní údržbu tak, aby splnil požadavky na zajištění spolehlivosti a nepřerušené výroby

PROFIL KANDIDÁTA

CO OČEKÁVÁME?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhláška č.50 /1978 Sb.Vyhláška č.50 /1978 Sb.
  • Řidičské oprávnění pro řízení VZV, výhoodu ne podmínkou
  • 2-5 let praxe ve výrobě na pozici elektrikáře
  • Pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zajímavou mzdu
  • Práce v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dojíždění
  • odborná školení, možnost růstu a spousta dalších výhod!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Pro Více informací volejte na číslo 720 936 899!