VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Manažer výroby

Poslední aktualizace: 03. 09. 2021 | Jihočeský | Vimperk | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

Vyšší management

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Hledáme technicky zdatného manažera se zkušenostmi v oblasti vstřikování plastů, který zvládne hovořit se zahraničními partnery a zákazníky v angličtině.

Jako člen Top Managementu Vás čeká vedení výroby o ca 200 lidech a komunikace s mateřskou non-automotive společností, které má zavedené místo na celosvětovém trhu.

POPIS POZICE

  • Řízení, kontrola a vedení úseku výroby vstřikování plastů, oddělení montáže, nástrojárny a údržby (ca 200 lidí)
  • Zavádění a dodržování výrobních postupů, lean management, plánování výrobních kapacit
  • Dohled nad plněním výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů i kvality
  • Zodpovědnost za proškolení podřízených pracovníků o zásadách bezpečnosti práce a jejich dodržování
  • Spolupráce na nových projektech, návrhy nových investic
  • Sledování a reportování klíčových ukazatelů výkonu, návrhy případných nápravných opatření v případě neplnění daných ukazatelů

  • Technické myšlení, praktické zkušenosti se vstřikováním plastů
  • Dobré manažerské a komunikační schopnosti
  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni (min. B2)
  • Vyzrálá osobnost, přirozená autorita
  • Schopnost týmové spolupráce, řešení problémů a samostatného rozhodování

NABÍZÍME

  • Dlouhodobé pracovní uplatnění u zavedené mezinárodní výrobní společnosti – non automotive
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + roční bonus
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky, jazykové kurzy
  • Pomoc při hledání bydlení k relokaci