VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

BOZP Manažer – Junior/Senior

Poslední aktualizace: 08. 10. 2021 | Liberecký | Jablonec nad Nisou | Plný úvazek

OBOR

Bezpečnost a ekologie

MZDA

60000- 70000 Kč / měsíc

KONZULTANT

Michaela Horčičková

[email protected]

+420 727 846 106

Pro rychle rostoucí firmu, zabývající se chemickými technologiemi, hledáme Manažera BOZP s přesahem do kvality. Máte znalost a praxi s BOZP a ISO normami z obdobné pozice a nebojíte se výzev? Pak je dost možné, že hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a požární ochrany
  • Management ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství
  • Management Integrovaného systému řízení
  • Správa a dodržování harmonogramu revizí a kontrol
  • Dodržování „Best local practice“
  • Metrologie

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti a praxe BOZP, ISO ISO 9001, 14001, 45001, 17025 velkou výhodou
  • Komunikativní znalost Aj (alespoň B1)
  • Znalost MS Office- Excel, Word, Power Point
  • Praxe s manipulací a transportem nebezpečných chemických látek výhodou
  • Znalost SAP výhodou

NABÍZÍME

  • Týden dovolené navíc po odpracování jednoho roku
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění po celou dobu zaměstnání
  • Stravenkový paušál
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy AJ
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se o ni ucházeli? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář! 🙂