VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Páskovač do expedice – Teplice! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Poslední aktualizace: 27. 08. 2021 | Ústecký | Teplice | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

KONZULTANT

Sabina Černohorská

[email protected]

Hledáme operátora do expedice s nástupem ihned!

POPIS POZICE

  • Práce s ruční páskovačkou (5-7kg)
  • Převozy s ručním paletovým vozíkem
  • Hlavni náplní pozice je páskování výroby
  • Úklid srovnávání palet ve skladu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost z výrobní společnosti
  • Fyzická zdatnost
  • Zkušenosti v expedici vítány
  • Výhoda průkaz VZV

NABÍZÍME

  • Smlouvu HPP
  • Mzda 96kč/hod + 20% bonus
  • Směnné příplatky
  • Stravenky

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Zašlete nám Váš životopis a získejte práci ihned!