VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

TECHNOLOG Junior/Senior s Aj

Poslední aktualizace: 01. 11. 2021 | Liberecký | Liberec | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Michaela Horčičková

[email protected]

+420 727 846 106

Pro progresivní německou automotive společnost hledáme TECHNOLOGA. Nemusíte mít roky zkušeností. Co neumíte, to se naučíte!

POPIS POZICE

  • Sestavení technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení
  • Zodpovědnost za určování optimálních výrobních strojů, zařízení a nástrojů
  • Spolupráce na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště
  • Činnosti spojené s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků
  • Zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • Praxe z automotive alespoň 3 roky
  • Anglický jazyk B1-B2 (komunikace na denní bázi + tvoření reportů)

NABÍZÍME

  • Motivační platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu v rámci firmy
  • Závodní stravování přímo ve firmě

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zaujala Vás nabídka a máte zájem se o pozici ucházet? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi ráda spojím. 🙂