VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

STROJNÍ ZÁMEČNÍK | Bohumín

Poslední aktualizace: 04. 10. 2021 | Moravskoslezský | Bohumín | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT

Michaela Hýblová

[email protected]

+420 703 865 274

Do mezinárodní výrobní firmy hledáme strojního zámečníka! Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, jste zručný a technický typ, pošlete mi svůj životopis, probereme spolu detaily pracovní pozice. 🙂

POPIS POZICE

– Zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení

– Opravy výrobního zařízení

– Preventivní údržba dle plánu

– Vyučení v oboru zámečník + praxe na pozici provozního zámečníka

– Svářečský průkaz

– Čtení strojních výkresů

– Základní práce na PC

– Samostatný přístup k řešení pracovních úkolů

– Preciznost, zručnost

– Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (pracuje se např. 2 soboty v měsíci i o víkendu)

NABÍZÍME

– Stabilní a dlouhodobá práce na plný úvazek

– Adekvátní mzda + měsíční bonusy

– Závodní jídelna s příspěvkem na stravování

– 5 týdnů dovolené

– Měsíční příspěvěk do firemní Cafeterie (300Kč/měsíc)

– Věrnostní bonusový program