VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Vedoucí servisních techniků

Poslední aktualizace: 12. 10. 2021 | Královéhradecký, Vysočina | Česká Třebová | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

Řemeslné a kvalifikované technické práce

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Tereza Břetenářová

[email protected]

+420 724 389 072

Hledáme nového parťáka na pozici Vedoucího servisních techniků, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

POPIS POZICE

vedení servisních techniků cca 15 pracovníků

rozvoj servisu  kolejových vozidel, občasné výjezdy ke klientům do východní Evropy

rozvoj systému služeb (poradenství, full-service)

aktivní podpora a rozvoj vztahů s externím zákazníkem (v ČR i zahraničí)

aktivní podpora a rozvoj vztahů se zahraničními servisními partnery

proaktivní přístup k procesům (dodržování, udržování, tvorba)

hospodaření se zdroji (lidské, finanční) v rámci definované strategie a rozpočtové politiky

PROFIL KANDIDÁTA

technické vzdělání

zkušenosti s vedením pracovníků

samostatnost, iniciativnost, rozhodnost, komunikativnost

schopnost učit se novým věcem a být odolný vůči stresu

řp. Sk. B

AJ – mírně pokročilá znalost

NABÍZÍME

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

13. mzdu, školkovné

26 dní dovolené

stravenky

služební automobil, telefon

příspěvky na ŽP nebo PP