VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Soustružník – dobrá dostupnost z Plzně

Poslední aktualizace: 08. 11. 2021 | Plzeňský | Dobřany | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT

Vojtěch Dítě

[email protected]

+420 703 865 307

Do malé, rodinné firmy, která se věnuje přesnému obrábění a sídlí v Dobřanech, hledáme soustružníka, který doplní mladý, stávající tým kovoobraběčů. Firma je velmi dobře dostupná na vlakové trase Plzeň – Klatovy. Práce je zde na 1 směnu, nástup rovnou do kmene.

POPIS POZICE

  • Ovládání soustruhu, včetně výměny nástrojů a seřizení – jedná se o nový, poloautomatický stroj
  • Obrábění kovových výrobků dle výkresové dokumentace
  • Důsledná samokontrola vyrobených kusů
  • Práce na 1 směnu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání zaměřené na obrábění, které lze nahradit praxí
  • Praxe na soustruhu alespoň dva roky
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost měření a měřídel

NABÍZÍME

  • Mzda 30.000 – 35.000Kč
  • Velmi dobrá dostupnost vlakem
  • Menší, mladý kolektiv, který je jako rodina
  • Moderní stroje – staří kolem 3 let
  • Možnost získat nové zkušenosti v nástrojařině
  • 1 směna
  • Čišté prostředí