VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Automechanik nákladních a stavebních strojů

Poslední aktualizace: 06. 10. 2021 | Plzeňský | Plzeň | Plný úvazek

OBOR

Auto – moto

BENEFITY

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT

Vojtěch Dítě

[email protected]

+420 703 865 307

Lákají vás pořádné stroje? Hledáme automechanika, který bude pečovat o nákladní vozidla a stavební stroje jako o vlastní.

POPIS POZICE

  • Opravy a servisní práce převážně na strojích TATRA a CATTERPILLAR
  • Údržba vozidel
  • Příprava na STK
  • Mechanické opravy

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vyučení v oboru automechanik
  • 3 roky praxe jako automechanik
  • Řidičský průkaz sk. B a C
  • Svářečský průkaz
  • Bezúhonnost

NABÍZÍME

  • Mzdu 110-190 Kč/hod dle dosavadních zkušeností
  • Smlouvu na dobu neurčitou v kmenu firmy
  • Pravidelné školení a kurzy
  • Služební telefon
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění