Při hledání práce můžete mít svého agenta
stejně jako třeba sportovní a rockové hvězdy.
U nás je to zdarma, bez provizí.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí soustředit stoprocentně na to, aby dělali co nejlépe svou práci a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste byli chvíli jako světová rockstar a nechali se námi hýčkat. Mám pro vás dobrou zprávu. Nebude vás to stát ani korunu. Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24 000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli Vašeho poradce. Dokáží Vám poradit, jaké jsou Vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit Váš profesní životopis, jak vylepšit Vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, které Vám mohou být při pohovoru položeny.