Abychom pro vás našli ty nejlepší uchazeče na vedoucí pozice, přistupujeme k aktivnímu oslovení formou „executive search“. Na základě požadavků, které společně s vámi definujeme, zmapujeme situaci na trhu a cílové společnosti, abychom našli potenciální kandidáty, kteří se sami o pozici neucházeli, a motivujeme je, aby se do procesu zapojili.

Při výběru nejvhodnějších uchazečů pro vás kandidáti procházejí úvodními pohovory, pohovory založenými na kompetencích, případovými úlohami a různými testy. Nové technologie divize Right Management otevřely možnosti pro mnoho nových způsobů testování. Po konzultaci s vámi určíme kompetence, osobnostní rysy a schopnosti, které jsou pro pozici klíčové a nabídneme adekvátní hodnotící nástroje.

Jsme hrdí na to, že můžeme vytvářet dobré zkušenosti kandidátů bez ohledu na výsledek výběrového řízení. V každém projektu zastupujeme vaši společnost a dbáme na to, abychom neohrozili pověst vaši firmy. Pro naše kandidáty i pro vás vystupují naši konzultanti jako kvalifikovaní prostředníci, kteří mohou, díky svému přehledu o trhu a nezaujatosti, nabídnout nejvhodnější řešení.

Po skončení náborového procesu jsme v kontaktu s klienty i umístěnými kandidáty. Díky intenzivní komunikaci se důkladně seznámíme s vaší společností i novým vedoucím pracovníkem a rádi vám pomůžeme při rozhovorech o strategii, rozvoji podnikání a organizačních změnách. Prostřednictvím našeho programu Talent Solutions nabízíme také školení vedoucích pracovníků, programy rozvoje vedoucích pracovníků a pomáháme sestavovat efektivní vedoucí týmy.

Protože chceme držet tempo s rychlým vývojem na trhu, neustále si udržujeme a rozvíjíme odborné dovednosti, znalost trendů a jednotlivých odvětví. Specializace našich konzultantů zajistí, že jsou naše náborové a testovací nástroje vždy adekvátní situaci na trhu. Jinými slovy, můžete si být jisti, že najdeme a vybereme ty nejvhodnější kandidáty pro vaše potřeby.