• banner 1980x250 bez textu
  • banner 1980x250 bez textu
  • Více jak 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru
  • V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

Vyhledat mezi pozicemi

IBM - International Business Machines Corporation

IBM (International Business Machines Corporation) působí na trhu informačních technologií již téměř sto let. Stála u vzniku prvního sálového počítače Mark I, stejně jako u prvního osobního počítače IBM PC. Společnost IBM má nejvíce podaných patentů za poslední desetiletí, její podíl na trhu roste prakticky ve všech oblastech jejího působení a její každoroční investice do výzkumu a vývoje se pohybují v miliardových řádech. Tradice a historické úspěchy jsou tím, o co se můžeme opřít.

Společnost IBM působí v celém spektru dnešní informatiky, jejíž nejdynamičtěji rozvíjející se oblastí jsou služby. IBM zajišťuje dodávky komplexních řešení a podporu tisícům zákazníků po celém světě. Velkou část služeb tvoří strategický outsourcing - komplexní podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.

Strategický outsourcing

Strategický outsourcing je poskytování dlouhodobých služeb zákazníkům, kterým dodavatelská firma zajišťuje správu systémů, sítí a aplikací. IBM jako významný dodavatel IT služeb nabízí strategický outsourcing ve značném rozsahu a poskytuje outsourcingové služby na různých softwarových a hardwarových platformách. Tyto činnosti IBM vykonává rychleji, efektivněji a kvalitněji než zákaznická firma, která by si jinak musela najmout další zaměstnance a znamenalo by to pro ni vyšší náklady než při využití outsourcingové firmy.

IBM GSDC

V České republice začala novodobá historie IBM v roce 1991. O deset let později, dne 31. května 2001, bylo v brněnském Technologickém parku otevřeno nové centrum služeb - Global Services Delivery Center (GSDC). Po několikaměsíčním školení vstoupili do reálného provozu první IT operátoři a systémoví inženýři. V současné době se GSDC dynamicky rozvíjí a otevírá řadu nových zaměstnaneckých pozic.

IBM Global Services Delivery Center v Brně je nedílnou součástí outsourcingové organizace IBM, která poskytuje komplexní služby tisícům zákazníků po celém světě. Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje podporu a provoz od podnikových aplikací přes počítačové sítě až po datová centra. Samotný výkon služeb, resp. jejich provádění, je možné efektivně distribuovat do více center s různým zaměřením. S využitím rychlých sítí a vhodného softwaru mohou být centra rozmístěna do různých lokalit ve více zemích.

V současnosti se IBM GSDC zaměřuje na řízení, podporu a vzdálenou správu zákaznických informačních systémů - operačních systémů, sítí, databází a aplikací.
V IBM GSDC poskytujeme služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zaměstnanci IBM GSDC mají nejen přístup k novým technologiím, ale také možnosti pracovat v mezinárodních týmech.

 

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER

Karlovo nám. 10/2097

120 00 Praha 2

 ico mail info@manpower.cz
 ico tel +420 255 702 326